03.10.2019

Tego lata miała miejsce kolejna duża inwestycja w pobliskim Dolni Morava Resort, gdzie zbudowana została druga co do długości w Europie zjeżdżalnia grawitacyjna w Europie.

Przygotowania do inwestycji trwały kilka lat i z niecierpliwością czekaliśmy na to ważne wydarzenie w Masywie Śnieżnika. Ścieżka w obłokach to atrakcja, która od kilku lat przyciąga turystów w nasze rejony, a teraz dochodzą do tego kolejne możliwości. Sezon letni już się kończy, jednak warto jeszcze spróbować tych niezapomnianych przeżyć. Czas przejazdu w zależności od odwagi kierowcy trwa od 5 do 8 minut, kiedy to pokonujemy 3 kilometry trasy i blisko 370 metrów przewyższenia osiągając prędkość do 50 km/h. Na trasie mamy 25 ultraszybkich zakrętów, jedną pętlę w kształcie ósemki, 12 metrową wieżę, do tego tunele i mosty… Wrażenia gwarantowane.

W Czarna Góra Resort również mamy podobną atrakcję, czyli zjeżdżalnię grawitacyjną Czarna Żmija link. Zapraszamy do Masywu Śnieżnika!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Zjeżdżalnia w Dolni Morava - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »