Ścieżka w chmurach - Dolni Morava

Ścieżka w chmurach

Dolni Morava
email resort@dolnimorava.cz
www http://www.dolnimorava.cz/pl/

GODZINY OTWARCIA 2019
opis obiektu

OPIS

Sky Walk, czyli spacer w chmurach, który możliwy jest w Resorcie Dolni Morava to wyjątkowe przeżycie dla każdego. Wieża o wysokości 55 metrów znajduje się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n.p.m. Poprzez swoje położenie gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy. W oddali rysują się grzbiety Jeseników, Suchy Vrch i Karkonosze.

Tutaj niebo jest na wyciągnięcie ręki, poszerzamy własne horyzonty - poczucie wysokości i przestrzeni, które do tej pory było nam obce, staje się dostępne, a przy tym bezpieczne. Na wysokość zarezerwowaną dla szybujących ptaków dostaniemy się pieszo, bez najmniejszego ryzyka, po szerokiej i łagodnej kładce przystosowanej także dla rodziców z wózkami, a także osób niepełnosprawnych. Wzdłuż ścieżki zamontowano liczne tabliczki informacyjne, które przedstawiają historię regionu oraz opisują bliższe i dalsze krajobrazy. Po zdobyciu najwyższego piętra mamy dwie możliwości, powrót tą samą drewnianą ścieżką lub użycie bezpiecznie wyprofilowanej zjeżdżalni o długości 101 m, którą w szybkim czasie dostaniemy się na najniższe piętro konstrukcji - emocje podczas zjazdu gwarantowane! Dodatkowe atrakcje to tunele między piętrami oraz „gniazda” z sieci na wysuniętych tarasach.

opis obiektu

POLECAMY

Oferta Centrum Śnieżnik przy współpracy z Dolni Morava Resort - codzienne wyjazdy komfortowym busem 9 osobowym, zniżkowe bilety wstępu, pełna obsługa – szczegóły »

Centrum Śnieżnik i Dolni Morava

opis obiektu

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

FILM
film

CENNIK
cennik