Mini Euroland - Kłodzko

Mini Euroland

Kłodzko
adres ul. Noworudzka 11, 57-300 Kłodzko
telefon +48 792 444 333
email biuro@minieuroland.pl
www www.minieuroland.pl

OPIS

Park Miniatur Minieuroland to rozciągający się na powierzchni 20 tys. m² malowniczo położony obiekt, liczący obecnie ponad 30 miniatur (docelowo planowanych jest ponad 100 makiet), wzorowanych na słynnych budowlach z całego świata, a zwłaszcza Europy i Dolnego Śląska.

Wśród pięknego drzewostanu podziwiamy wykonane z niezwykłą starannością i pieczołowitością miniatury obiektów z czasów starożytnych, aż po budowle współczesnej architektury. W otoczeniu baśniowej wręcz scenerii – wyszukanych i unikalnych ponad 500 gatunków drzew i krzewów, sprowadzonych z najlepszych szkółek roślin z Holandii i Belgii – możecie Państwo podziwiać kultowe budowle światowej sławy, jak drezdeński kompleks pałacowy Zwinger, paryski Łuk Triumfalny i wiele innych, ale także wrocławski Ratusz, czy też ogromna makieta Twierdzy Kłodzkiej. Arboretum, zaprojektowane z wielką dbałością o każdy detal, zaprasza do krainy piękna, spokoju i harmonii. Minieuroland to miejsce, gdzie natura spotyka się z kulturą!

W bajkowym ogrodzie Minieurolandu, na powierzchni 1200 m², znajduje się najnowocześniejszy plac zabaw z mnóstwem kolorowych i bezpiecznych w użytkowaniu urządzeń. Myśląc o stworzeniu miejsca dla najmłodszych Gości odwiedzających nasz Park, zaprojektowaliśmy plac zabaw będący spełnieniem najbardziej wymagających oczekiwań wszystkich milusińskich.

opis obiektu

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

WAŻNE INFORMACJE

Czynne codziennie: poniedziałek - niedziela 9:00 -16:30

ważne informacje

CENNIK

Szczegółowe zasady: www.minieuroland.pl/cennik-2

cennik

LOKALIZACJA
lokalizacja