OPIS

Witaj na Justysiowej Polanie!

Do Twojej dyspozycji oddajemy nasza wiedzę i umiejętności, najwyższej klasy infrastrukturę oraz wspaniałą atmosferę. Gwarantujemy, że czas spędzony z nami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Prowadzimy szkolenia narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Zajęcia odbywają się na zróżnicowanych stokach Czarnej Góry, pozwalających zarówno na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem, jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podjęcie nowych narciarskich wyzwań (jazda sportowa, fun carving, freeride). Instruktorzy szkoły to nie tylko znakomici narciarze (i narciarki) z uprawnieniami Polskiego Związku Narciarskiego, ale również specjaliści w prowadzeniu zajęć na nartach z każdą grupą wiekową.

Szczególnego podejścia wymagają zajęcia z początkującymi dziećmi i do tego celu szkoła posiada wyodrębniony ogródek narciarski z bajkowymi postaciami. Doświadczenie w szkoleniu dzieci oraz podejście do nauki poprzez zabawę to skuteczne metody szkolenia, dzięki którym już kolejne pokolenie dzieciaków rozpocznie swoją narciarską przygodę z naszymi instruktorami.

W biurze szkoły, dla naszych najmłodszych Klientów, przygotowaliśmy Kącik Malucha, gdzie po skończonych zajęciach można w spokoju zregenerować siły przed dalszymi zabawami na śniegu. Każdy Milusiński znajdzie u nas coś dla siebie!

Szkoła narciarska

ZDJĘCIA
Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana Szkoła narciarska Justysiowa Polana
zdjęcia obiektu

CENNIK
cennik

WAŻNE INFORMACJE

Rezerwacja lekcji: 570 406 676 | 570 406 677 | biuro@yetiski.pl

ważne informacje

LOKALIZACJA

Znajdziesz nasz pomiędzy dolną stacją KLF a wyciągiem P2 (za szeregiem wypożyczalni) przy parkingu A.

lokalizacja

WIĘCEJ

www.yetiski.pl

więcej