13.02.2021

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest wyjątkowa, mroźna, śnieżna, a w najbliższych dniach także ma być słoneczna - nic tylko korzystać, hartować się na świeżym, mroźnym powietrzu! Wróciła też możliwość noclegów, więc polecamy obiekty z naszej bazy, które z utęsknieniem czekają na gości. Korzystajmy z zimy, korzystajmy z uroków i możliwości Masywu Śnieżnika, czekamy na Was na stokach, na biegówkach, na szlakach :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Działamy znowu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »