03.10.2019

Zbliża się sezon zimowy 2020, a wydawałoby się, że dopiero co kończyliśmy zimę 2019 :)

Miniony sezon był bardzo udany dla stacji narciarskich regionu Masywu Śnieżnika, zima była śnieżna, temperatury sprzyjały dośnieżaniu stoków i dzięki temu mieliśmy ponad 100 dni na stoku. Oferta regionu jest bogata i możemy wybrać wiodące stacje jak Czarna Góra czy Dolni Morava, ale też mniejsze, kameralne ośrodki Lądek Zdrój, Kamienica, Bielice. Rozwija się także narciarstwo biegowe, gdyż przybywa wytyczonych tras przygotowywanych przez specjalistyczne ratraki, a do tego dostępne jest zaplecze w postaci instruktorów i wypożyczalni sprzętu. Oczywiście oferta bazy noclegowej również jest rozbudowana od prostych gospodarstw agroturystycznych po luksusowe ville, hotele i apartamenty. Cennik Czarna Góra Resort 2020 jest już dostępny na naszej stronie i spokojnie można myśleć o zimowym wypoczynku w Masywie Śnieżnika. Zapraszamy do galerii sezonu 2019!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon 2020 - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »