08.12.2015

Zimy ciągle nie ma, wszyscy patrzymy z niecierpliwością na prognozy i czekamy... Zapowiadany wczesny start sezonu niestety nie doszedł do skutku w żadnym ośrodku w okolicy i nawet sztuczny śnieg ze stoku ciągle znika. Od przyszłego weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i trochę opadów naturalnego śniegu, czyli bliżej normalności.

Kontynuując nasz opis nowości w Masywie Śnieżnika na sezon 2016 przenosimy się do sąsiadów do Dolni Morava. Od kilku lat realizowany jest tutaj ambitny plan budowy najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Czechach. Relax & Sport Resort Dolni Morava w tym roku zdobył zasłużenie nagrodę w kategorii „NAJNOWSZE TRENDY” Czeskiej Organizacji Turystycznej.

Jak widać atrakcji przybywa, a nas to cieszy bo dzięki temu zyskuje cały region Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »