02.03.2017

Ferie dobiegły końca, z pewnością po trudnych ostatnich sezonach obecny możemy uznać za prawdziwie zimowy. Śniegu nie zabrakło, warunki dopisały, narciarze również :) Z końcem wysokiego sezonu, czyli od poniedziałku 06.03 obniżają się ceny karnetów (cennik), ostatnia nocna jazda wysokiego sezonu będzie w sobotę 04.03 do 22:30. Śniegu nie brakuje i sezon potrwa jeszcze długo. Warto korzystać, bo marzec to nadal zima, słoneczko, błękitne niebo i okulary z filtrem…

Brak niestety warunków na narty biegowe, ratraki już dawno nie wyjeżdżały na szlaki, ponieważ niestety naturalny śnieg nie jest tak odporny na deszcz i temperatury jak jego sztucznie wytworzony odpowiednik zalegający na nartostradach. Zobaczymy czy zima jeszcze nas zaskoczy i marzec uraczy nas świeżym puchem - trzymamy kciuki, korzystamy z tego co jest, bo jest wiele :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »