14.05.2016

Obecnie trwa sezon wiosenny, Masyw Śnieżnika przybrał kolor zielony w niezliczonej ilości odcieni. Szlaki piesze i rowerowe są oczywiście czynne i zdążyły już wyschnąć po śniegowych roztopach. Warunki w tej chwili są idealne, jest przyjemnie ciepło, ruch turystyczny niewielki, cisza, spokój, relaks. Można spokojnie wybrać się na udany weekend lub jeśli ktoś ma taką możliwość nawet tydzień :)

Ośrodek w Siennej zaprasza na turystyczne wjazdy koleją linową na Czarną Górę, skąd można dotrzeć w łatwy sposób na wieżę widokową na jej szczycie lub wybrać się na spacer do Schroniska pod Śnieżnikiem (6 km w jedną stronę). W Siennej na turystów czeka również najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna, która zapewnia spore emocje i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy

opis obiektu
LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »