29.12.2015

Uwaga, wreszcie zima się zbliża - nadchodzą solidne mrozy, a po nich opady śniegu. Jesteśmy pełni optymizmu i trzymamy kciuki za taki scenariusz! Tymczasem już od dziś następuje poważne ochłodzenie i w najbliższych dniach zobaczymy -10 stopni przy bezchmurnym niebie. To idealne warunki do sztucznego naśnieżania, więc wszyscy odliczają sekundy do startu armatek i lanc śnieżnych. Czarna Góra oraz Dolni Morava mają bardzo wydajne, nowoczesne systemy, które optymalnie wykorzystują pogodę do pracy. Od nocy z wtorku na środę należy się spodziewać znacznego przyrostu pokrywy śnieżnej i w zależności od efektów ruszy na dniach część wyciągów. Czekamy!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »