28.06.2016

30 i 31 lipca 2016 Międzygórze stanie się biegową stolicą regionu. Na starcie najstarszego biegu górskiego w Polsce (!) staną zawodnicy biorący udział w zmaganiach Mistrzostw Polski, eliminacjach Mistrzostw Świata Seniorów i Juniorów oraz Igrzysk Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Jednak ze względu na otwartą formułę biegu wystartować może każdy sportowiec-amator chcący sprawdzić się na tej wyjątkowo malowniczej, ale i wymagającej trasie. Start do biegów oraz meta dla dzieci i młodzieży znajduje się w centrum Międzygórza w okolicy placu rekreacyjnego obok DW Gigant na ul. Sanatoryjnej. Meta głównych dystansów znajduje się na szczycie Śnieżnika na wysokości 1425 m n.p.m.

Zapraszamy na najważniejszą imprezę sportową w kalendarzu Międzygórza!

Szczegółowe informacje, regulamin, mapy i profile tras: http://bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=2467&akcja=artykul

opis obiektu

ZDJĘCIA
Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »