02.03.2016

Wreszcie stało się i zima pojawiła się taka jaka powinna być - spadło 20 cm śniegu, jest biało, pięknie, ruszyły kolejne trasy, warunki bardzo dobre.

Czarna Góra dostała solidną porcję opadów śniegu i 20 cm poprawiło warunki do bardzo dobrych, a pokrywa śnieżna waha się teraz między 40 a 60 cm. Ruch jest już niewielki, bo sezon wysoki za nami. Ma to swoje plusy, bo teraz karnet 7 godzin w weekend za 60 zł, a w tygodniu tylko 40 zł. Kto jeszcze nie skorzystał to teraz jest odpowiedni czas, niska cena a warunki najlepsze tej zimy.

Dolni Morava nie miała tyle szczęścia co Czarna góra i śniegu naturalnego, pomimo tego że jest to bardzo blisko, spadło nawet o połowę mniej. Nie wpływa to znacząco na sytuację, bo i tak czynne są wszystkie trasy, a nowoczesny system naśnieżania dba o idealne warunki.

Działa Kamienica i Lądek, które na nowo uruchomiły wyciągi i zapewniają bardzo dobre warunki przy cenach sezonu niskiego.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »