19.04.2019

Zima trwała długo, wysoko w górach zalega jeszcze miejscami śnieg, jednak mówimy już o prawdziwej wiośnie.

Weekend majowy to tradycyjnie czas, kiedy sezon wiosenny startuje w pełni i zaczynamy myśleć o aktywnym lub też pełnym relaksu wypoczynku w górach. Masyw Śnieżnika to popularne miejsce, gdzie czeka na Was wiele atrakcji, możliwości sportu i rekreacji oraz bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna.

Z nowości w naszym regionie należy wymienić Singletrack Glacensis, czyli ponad 130 km nowych ścieżek rowerowych w postaci połączonych w spójny system jednokierunkowych pętli. Do tego oczywiście mapy, oznakowanie, stacje naprawcze, miejsca ładowania e-bików, wiaty wypoczynkowe oraz nowe wypożyczalnie. Szczegółowe informacje wkrótce, jednak już teraz można jeździć w Międzygórzu czy Stroniu Śląskim. Zapraszamy.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »