23.12.2015

Zbliża się szczególny okres świąteczny, który aby miał swój pełny klimat powinien być śnieżny i mroźny. W tym roku tak nie będzie, za oknem ciepło, słonecznie, wiosennie.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że prezentem będzie piękna zima 2016, doskonałe warunki narciarskie, cudowne krajobrazy, a to wszystko rozpocznie się jeszcze przed Nowym Rokiem!

Portal czarnagora.com.pl

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »