08.06.2015

Rozpoczynamy sezon letni w Masywie Śnieżnika, pogoda wreszcie się ustabilizowała, zrobiło się przyjemnie ciepło, czasem oczywiście zdarza się niewielki deszcz. W górach jednak, takie warunki pogodowe uznajemy za idealne, nie potrzebujemy upałów i dni tylko słonecznych, aby wakacje były udane.

Masyw Śnieżnika to „góry możliwości” letniego wypoczynku… Każdy z nas lubi spędzać czas wolny i odpoczywać na swój sposób, więc zapraszamy do nas. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić region na weekend lub na dłuższy pobyt, na aktywny wypoczynek lub spokojne leniuchowanie, ze swoimi pociechami, tylko we dwoje lub w grupie przyjaciół - na wszystkie te okoliczności znajdziecie ofertę. Zapraszamy do działów, gdzie uzyskacie niezbędne informacje o polecanych noclegach, okolicznych atrakcjach, a także możliwym aktywnym wypoczynku.

Z nowości letnich na Czarnej Górze należy wymienić zjeżdżalnię grawitacyjną marki Wiegand. Szczegóły »

opis obiektu
ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »