9.12.2016

Zaczynamy sezon zimowy w Masywie Śnieżnika. Wcześniejsze opady naturalnego śniegu oraz późniejsze mrozy, które pozwoliły intensywnie naśnieżać stoki narciarskie umożliwiają otwarcie ośrodków narciarskich. Od soboty ruszają:

 

Czarna Góra
gdzie czynne będą:

Trasy: CFIS, G, H, I, Bartusiowa Polana, Jędrusiowa Polana
Koleje i wyciągi: Żmija, Efka, Baba, Jaga, Biba, Jędruś

Dolni Morava
gdzie czynne będą w weekend:

Trasy: Slamnik, Becko, Kamila, u Slona oraz oba łączniki.
Czynne wszystkie wyciągi i koleje.

Od poniedziałku do piątku natomiast kolej Śnieżnik z czynną trasą Becko oraz orczyk Kamila z dolną częścią trasy Acko

Stacja Lądek

Czynna kolej krzesełkowa oraz bezpłatny Baby Lift dla dzieci

Trasy narciarstwa biegowego

Od strony Czarnej Góry, Bielic i Kamienicy były ratrakowane 6.12. i panują na nich dobre i bardzo dobre warunki. Podobna sytuacja w Dolni MOrava, gdzie spod Slamnika rozchodzą się ratrakowane szlaki biegowe

 

Na weekend lekkie ocieplenie jest zapowiadane, ale później ponownie zima w pełnej okazałości i oby tak do końca marca :) Zapraszamy w nasze góry!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »