26.08.2016

W Siennej praca wre, bo w nadchodzącym sezonie zimowy czeka nas sporo zmian. Trwają prace przygotowawcze pod montaż nowej 6-ścio osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę, fundamenty pod podpory gotowe, teraz hangar na krzesełka przy dolnej stacji, górna stacja, a potem już montaże z helikoptera, zaplatanie liny, zakładanie krzesełek i START! Oby zbiegło się to czasowo z początkiem doskonałej, śnieżnej zimy na którą wszyscy czekamy :)

Tak jak zapowiadaliśmy ruszyły też prace na nartostradzie A, aby ją wyprofilować, dośnieżyć i uruchomić w pełnej okazałości po raz pierwszy w blisko 20 letniej historii ośrodka. Obecnie ciężki sprzęt pracuje na górnym odcinku nartostrady A, czyli najtrudniejszej trasie ośrodka.

Do tego trwają prace przy basenach z wodą do naśnieżania, na nowo organizowany jest parking główny, który pomieści więcej aut, profilowane są też trasy przy kolei KLF. Praca WRE i to widać.

Przy tych wymarzonych przez wielu narciarzy modernizacjach ośrodek Czarna Góra będzie miał ogromne szanse na zdobycie tytułu najlepszej polskiej stacji narciarskiej, czego oczywiście życzymy. Przy zaplanowanych kolejnych pracach na trasach E i F oraz nowej kolei linowej zamiast wyciągu H2 tytuł będzie nieunikniony :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

INFORMACJA

Informujemy, że nasza partnerska stacja po czeskiej stronie Masywu Śnieżnika Dolni Morava poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk - turyści z Polski stali się znaczącą procentowo grupą, więc aby ułatwić kontakt i sprawną obsługę powstała oferta. Osoby zainteresowane powinny kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Cieszy nas fakt, że rozwija się współpraca transgraniczna w regionie .

opis obiektu

ZDJĘCIA
Oferta pracy Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »