08.02.2017

Zimowa aura panująca w całym kraju zachęca do odwiedzin górskich regionów, w tym oczywiście Masywu Śnieżnika. Dzieje się duuużżoo, a w tym dla każdego jest coś miłego - od szusowania na świetnie przygotowanych nartostradach w dużych ośrodkach narciarskich (Czarna Góra, Dolni Morava) lub kameralnych stacjach (Kamienica, Lądek, Bielice, Międzygórze, Spalona), poprzez przemierzanie kilometrów szlaków narciarstwa biegowego, do bardziej niszowych form odkrywania gór zimą na nartach tourowych i rakietach śnieżnych.

Góry fundują nam piękne widoki, czyste powietrze i gwarantują ładowanie akumulatorów. Zima trwa, ferie trwają, zapraszamy w Masyw Śnieżnika.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Półmetek ferii - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »