26.02.2016

Zima nadrabia zaległości! Czasami pada śnieg naturalny, ale ciągle chcielibyśmy go więcej… Ważna natomiast jest temperatura, która pozwala na sprawne naśnieżanie tras zjazdowych i znaczącą poprawę panujących warunków. Jeszcze kilka dni temu było bardzo ciężko, ale na nadchodzący weekend zapowiada się na ekstra #szusowanko.

Czarna Góra sypie pełną mocą i warunki robią się bardzo dobre.

Stacja Lądek rusza z koleją linową od soboty, udało się solidnie dośnieżyć trasę. Karnet tylko 45 zł za 7 godzin, do tego bezpłatny Baby Lift do nauki.

Stacja Kamienica naśnieżyła trasę od strony Bolesławowa przy kolei Bolek. Sypie się dalej z armatek i od soboty jeździmy.

Mniejsze stacje narciarskie niestety jeszcze stoją.

Ratrak na trasy biegowe w Masywie Śnieżnika nie wyjedzie, natomiast jutro czynne i ratrakowane najprawdopodobniej będą trasy biegowe w pobliskiej Spalonej - www.spalona.com.pl.

Zapraszamy na zimowy weekend!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Lądek Zdrój - Piękny weekend - źródło: webcamera.pl Kamienica - Piękny weekend - źródło: snkamienica.pl
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »