30.10.2015

Na szlakach górskich piękna jesień. Powoli zaczynamy jednak myśleć o nadchodzącym sezonie zimowym. Liczymy oczywiście na piękną białą aurę już od Mikołajek! Gdyby jednak natura nie dopisała się do tego scenariusza, to na szczęście w ośrodkach narciarskich mamy coraz sprawniejszy i wydajniejszy system sztucznego naśnieżania, co pozwala w dużym stopniu uniezależnić się od opadów naturalnych. Oczywiście „prawdziwy” śnieg jest najlepszy na nartostradach, ale także niezbędny poza nimi dla narciarzy biegowych i tourowych. Czekamy na zimę i wszystkie z nią związane atrakcje regionu – będzie oczywiście sporo nowości, o których w naszym raporcie „Zima 2016”.

Zmieniamy dla Państwa naszą stronę, by była jeszcze bardziej przyjazna, przejrzysta, by zawierała jeszcze więcej rzetelnych wiadomości lokalnych, aktualną bogatą bazę noclegów, pomagała dotrzeć do licznych atrakcji i ułatwiała planowanie wypoczynku. Już wkrótce widzimy się w nowej odsłonie, a na otwarcie raport „Zima 2016”.

opis obiektu
ZDJĘCIA
Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »