22.06.2017

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze i Masywie Śnieżnika mogą być bardzo udane zarówno pod względem okolicznych atrakcji, możliwości aktywnego wypoczynku, ale także rekreacyjnych wycieczek i spacerów po gęstej sieci szlaków pieszych. Kolor zielony króluje, w którą stronę by nie popatrzyć tło stanowią jego niezliczone odcienie - relaksuje, koi zmysły, przy nim po prostu cudownie się wypoczywa!

Zachęcamy do wypoczynku w naszym regionie, tutaj wiele się dzieje, przybywa nowych atrakcji, jednak górskie szlaki pozostają dzikie i niezatłoczone, a kontakt z naturą jest bardzo bliski. Rozbudowaną bazę noclegową Siennej, Międzygórza, Stronia Śląskiego i innych miejscowości znaleźć można na naszym portalu i z pewnością każdy trafi na wymarzone wakacje w Masywie Śnieżnika.

Zapraszamy :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »