15.08.2016

Czarna Góra i Masyw Śnieżnika to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski nie tylko w okresie zimowym. Malownicze góry, wiele atrakcji w regionie, a także bogata baza noclegowa przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Obecnie trwa najwyższy sezon i z tego względu miejsca noclegowe są w większości wyprzedane, jednak zawsze gdzieś może jeszcze czekać pokój dla Was… Warto wybrać się w nasze strony, by w ciszy i spokoju zdobywać szczyty Masywu Śnieżnika, by aktywnie sprawdzić się w górskich biegach lub poznać wyjątkowe szlaki rowerowe regionu. Wszystko czeka tutaj, a brakuje tylko Was :)

W samej Siennej Apartamenty Czarna Góra zachęcają turystów dodatkowymi atrakcjami jak baseny dla dzieci, parki rozrywki, dmuchańce, zjeżdżalnia grawitacyjna i inne. Park rowerowy ze zróżnicowanymi trasami ze szczytu Czarnej Góry to także wyzwanie dla aktywnych. Dodatkowo trwają zaawansowane prace przy budowie **** hotelu, powstają fundamenty i instalacja pod montaż nowoczesnej 6-osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę - koniec sierpnia to ostatnia szansa by dotrzeć „zabytkową” Babcią na szczyt! Stamtąd już tylko parę kroków do wieży widokowej na wysokości 1225 m.n.p.m. skąd rozciąga się wspaniała panorama całego masywu oraz dalszych pasm górskich. Górna stacja kolei to również świetne miejsce startowe do wycieczki na Śnieżnik malowniczym i bardzo przyjaznym szlakiem po Żmijowcu.

Możliwości jest wiele… każdy odkryje tutaj własny sposób na udany wypoczynek.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »