24.03.2017

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900 - 1200 m n.p.m oraz rozbudowane systemy naśnieżania posiadają jeszcze grubą warstwę wcześniej wytworzonego sztucznego śniegu. Odwilż z drobnymi przerwami trwa już blisko miesiąc powodując jednak sukcesywne uszczuplanie pokrywy śnieżnej na trasach. W związku z pogarszającymi się warunkami oraz faktem, że większość z nas już żyje wiosną ośrodki kończą sezon 16/17. Stacje narciarskie Kamienica i Lądek Zdrój ze względu na odwilż zakończyły pracę znacznie wcześniej, bo na początku marca.

Zima była dobra, trwała nieprzerwanie od grudnia do końca lutego zapewniając wszystkim odwiedzającym doskonałe warunki na stokach narciarskich i na szlakach narciarstwa biegowego. Ferie dla wszystkich województw były śnieżne, słoneczne, optymalne…

Dziękujemy za sezon zimowy, zapraszamy na kolejne, a teraz pora na WIOSNĘ!

opis obiektu

FILM
film

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »