14.04.2015

Dzień 12.04.2015 był ostatnim dniem sezonu zimowego 14/15 i z pewnością należy uznać to za sukces. Dobre warunki panowały jeszcze na głównych trasach B, C, D, które poprzez wcześniejsze intensywne naśnieżanie miały rekordową pokrywę śniegu. 137 dni sezonu i zakończenie równocześnie z końcem sezonu w Alpach to doskonały wynik. Ostatni czas to także liczne promocje i rabaty, kiedy można było jeździć nawet za 1 zł lub za połowę ceny niskiego sezonu. Gratulujemy udanego sezonu, ośrodek z pewnością zasługuje na pochwały i pozytywną opinię za wspaniałą pracę przy naśnieżaniu i przygotowaniu tras.

Wszyscy czekamy teraz na rozwój i modernizację infrastruktury narciarskiej, liczymy na działania w tym temacie. Przesuwana w czasie wymiana KL na szczyt Czarnej Góry podobno jest potwierdzona, mówimy tu o 6 lub 8 osobowej kanapie… uff, będzie się działo. Do tego jeszcze coś narciarskiego na Białej Wodzie może w końcu się wydarzy. Powstaje także nowy budynek przy apartamentach, Aparthotel z basenem i bogatym zapleczem rekreacyjno-usługowym, który ma być ukoronowaniem inwestycji w bazę noclegową Czarnej Góry. Czekamy na rozwój sytuacji i informujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na wiosenne wycieczki do Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

13 lutego 2021

Działamy znowu!

Działamy znowu!

Po zniesieniu obostrzeń wreszcie Czarna Góra Resort oraz inne okoliczne ośrodki (Lądek Zdrój, Kamienica linki) mogą wrócić do funkcjonowania. Zima w tym roku jest… więcej »

23 grudnia 2019

Nadchodzi ochłodzenie

Nadchodzi ochłodzenie

Prognozy są dynamiczne, zmieniają się bardzo często jednak zaczyna wygrywać wariant zimowy. W najbliższych dniach powinno się ochłodzić i spadnie trochę naturalnego śniegu, ale co ważne… więcej »

13 grudnia 2019

Narciarski weekend

Narciarski weekendy

Przed nami kolejny narciarski weekend w Czarnej Górze, warunki na trasach dobre i trwa przedsezonowe rozjeżdżanie. W sobotę i niedzielę zapowiadane są opady naturalnego śniegu, więc… więcej »

6 grudnia 2019

Rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy sezon

Dziś od godziny 9.00 oficjalnie wystartował sezon narciarski 2020 w Czarnej Górze. Można uznać to nawet za tradycję, że ośrodek startuje w Mikołajki, bo często o tej porze warunki naturalne… więcej »