Wypożyczalnia Fun Ski

Wypożyczalnia Fun Ski

Czarna Góra
telefon 600 835 021, 74 814 76 11
email darekzajac0@op.pl
www www.fun-ski.eu

OPIS

Nasze 2 wypożyczalnie sprzętu zimowego FUN-SKI.eu to gwarancja wysokiej klasy wypożyczanego sprzętu narciarskiego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in. znakomity serwis nart. Wypożyczalnia położona jest blisko ośrodka narciarskiego Czarna Góra, to 100 km od Wrocławia.

Przygotujcie się do sezonu zimowego i skorzystajcie z super oferty naszego nowoczesnego serwisu nart i snowboardu. Zachęcamy też do skorzystania z rezerwacji on-line. - Zyskujecie czas, pieniądze i miejsce w bagażniku, w Waszym samochodzie. - Pamiętajcie - atrakcyjne ceny i wysoka jakość naszych usług - to gwarancja dobrej zabawy na stoku narciarskim - zapraszamy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w sezonie 2015/2016 otworzyliśmy małą gastronomię, gdzie można dobrze i tanio zjeść, szczegónie polecam wszystkim klientom wypożyczalni FUN-SKI, kupony rabatowe do odbioru w wypożyczalniach (upomnij się) „WYPOŻYCZ SPRZĘT TANIEJ ZJESZ”

opis obiektu

LOKALIZACJA
lokalizacja

GODZINY OTWARCIA
ważne informacje

CENNIK

Wypożyczając u nas sprzęt zimowy otrzymujecie gwarancję, że do Waszej dyspozycji przekazujemy sprzęt, który jest serwisowany i przygotowany w należyty sposób.

Nasz sprzęt zimowy zapewni Wam komfort, przyjemność i co najważniejsze bezpieczeństwo podczas jazdy.

cennik

ZDJĘCIA
Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra Wypożyczalnia Fun Ski Czarna Góra
zdjęcia obiektu