Rakiety śnieżne - sport i rekreacja

Rakiety śnieżne

Spacer na rakietach to nowa forma śnieżnego wypoczynku, opcja bliskiego kontaktu z naturą i podziwiania górskich krajobrazów z niedostępnych zimą miejsc. W okresie letnim wycieczki po szlakach to standard, natomiast dlaczego nie robić tego zimą? Masyw Śnieżnika jest pod tym względem przyjazny i bezpieczny, gęsta sieć dróg i dobrze oznakowanych szlaków pozwalają na odkrycie terenu także w zimowej scenerii. Zapinając rakiety do swojego wygodnego obuwia stajemy na szerokiej platformie, dzięki której nie zapadamy się w głębokim śniegu i możemy dotrzeć w miejsca mało dostępne o tej porze roku. Przygoda na rakietach śnieżnych to nowa aktywność i sposób na udany zimowy wypoczynek. Organizowane są wspólne spacery z instruktorem po łagodnym terenie, gdzie można poznać możliwości sprzętu oraz poznac technikę poruszania.

Centrum Śnieżnik Międzygórze

Wypożyczenie

Oferujemy rakiety śnieżne francuskiej marki TSL, które dobieramy dla każdego indywidualnie. Posiadamy modele zarówno dla najmłodszych o masie ciała do 20 kg, ale także duże modele dla większych poszukiwaczy przygód o masie do 130 kg. Rakiety mocowane są praktycznie do każdego typu obuwia, chociaż zalecamy buty górskie. Do zestawu mogą być dołączone kije, które poprawiają poczucie równowagi oraz ułatwiają obsługę rakiet.

Spacery

Zapraszamy na widokową wycieczkę z instruktorem wokół Międzygórza na rakietach śnieżnych. Przygodowy spacer odbywa się w godzinach wieczornych z latarkami czołowymi, po ścieżkach w pobliżu centrum miejscowości. Gwarantuje to jednocześnie ciekawą przygodę, a także wspaniałe widoki na ośnieżone, oświetlone, pełne uroku Międzygórze. Wycieczkę prowadzimy po łagodnym, bezpiecznym terenie zapoznając jednocześnie uczestników z techniką poruszania się na rakietach śnieżnych. Czas trwania spaceru to około 1,5 godziny z zakończeniem przy rozgrzewającym napoju. Wymagana wcześniejsza rezerwacja, grupy minimum 6 osobowe, w całym okresie zimowym.

Koszt spaceru łącznie z wypożyczeniem sprzętu: 50 PLN/os

Dodaj swoją  ofertę

Kontakt