Mini Euroland - Kłodzko

Mini Euroland

Kłodzko
adres ul. Noworudzka 11, 57-300 Kłodzko
telefon +48 792 444 333
email biuro@minieuroland.pl
www www.minieuroland.pl

OPIS

Park Miniatur Minieuroland to rozciągający się na powierzchni 20 tys. m² malowniczo położony obiekt, liczący obecnie ponad 30 miniatur (docelowo planowanych jest ponad 100 makiet), wzorowanych na słynnych budowlach z całego świata, a zwłaszcza Europy i Dolnego Śląska.

Wśród pięknego drzewostanu podziwiamy wykonane z niezwykłą starannością i pieczołowitością miniatury obiektów z czasów starożytnych, aż po budowle współczesnej architektury. W otoczeniu baśniowej wręcz scenerii – wyszukanych i unikalnych ponad 500 gatunków drzew i krzewów, sprowadzonych z najlepszych szkółek roślin z Holandii i Belgii – możecie Państwo podziwiać kultowe budowle światowej sławy, jak drezdeński kompleks pałacowy Zwinger, paryski Łuk Triumfalny i wiele innych, ale także wrocławski Ratusz, czy też ogromna makieta Twierdzy Kłodzkiej. Arboretum, zaprojektowane z wielką dbałością o każdy detal, zaprasza do krainy piękna, spokoju i harmonii. Minieuroland to miejsce, gdzie natura spotyka się z kulturą!

W bajkowym ogrodzie Minieurolandu, na powierzchni 1200 m², znajduje się najnowocześniejszy plac zabaw z mnóstwem kolorowych i bezpiecznych w użytkowaniu urządzeń. Myśląc o stworzeniu miejsca dla najmłodszych Gości odwiedzających nasz Park, zaprojektowaliśmy plac zabaw będący spełnieniem najbardziej wymagających oczekiwań wszystkich milusińskich.

opis obiektu

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

WAŻNE INFORMACJE

Godziny otwarcia parku uzależnione są od trwającego sezonu. W okresie letnim park czynny jest od 9:00 do 19:00.

ważne informacje

CENNIK

Szczegółowe zasady: https://minieuroland.pl/cennik-bilety-park-miniatur-minieuroland/

cennik

LOKALIZACJA
lokalizacja