29.12.2015

Uwaga, wreszcie zima się zbliża - nadchodzą solidne mrozy, a po nich opady śniegu. Jesteśmy pełni optymizmu i trzymamy kciuki za taki scenariusz! Tymczasem już od dziś następuje poważne ochłodzenie i w najbliższych dniach zobaczymy -10 stopni przy bezchmurnym niebie. To idealne warunki do sztucznego naśnieżania, więc wszyscy odliczają sekundy do startu armatek i lanc śnieżnych. Czarna Góra oraz Dolni Morava mają bardzo wydajne, nowoczesne systemy, które optymalnie wykorzystują pogodę do pracy. Od nocy z wtorku na środę należy się spodziewać znacznego przyrostu pokrywy śnieżnej i w zależności od efektów ruszy na dniach część wyciągów. Czekamy!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »