29.12.2015

Uwaga, wreszcie zima się zbliża - nadchodzą solidne mrozy, a po nich opady śniegu. Jesteśmy pełni optymizmu i trzymamy kciuki za taki scenariusz! Tymczasem już od dziś następuje poważne ochłodzenie i w najbliższych dniach zobaczymy -10 stopni przy bezchmurnym niebie. To idealne warunki do sztucznego naśnieżania, więc wszyscy odliczają sekundy do startu armatek i lanc śnieżnych. Czarna Góra oraz Dolni Morava mają bardzo wydajne, nowoczesne systemy, które optymalnie wykorzystują pogodę do pracy. Od nocy z wtorku na środę należy się spodziewać znacznego przyrostu pokrywy śnieżnej i w zależności od efektów ruszy na dniach część wyciągów. Czekamy!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »