29.12.2015

Uwaga, wreszcie zima się zbliża - nadchodzą solidne mrozy, a po nich opady śniegu. Jesteśmy pełni optymizmu i trzymamy kciuki za taki scenariusz! Tymczasem już od dziś następuje poważne ochłodzenie i w najbliższych dniach zobaczymy -10 stopni przy bezchmurnym niebie. To idealne warunki do sztucznego naśnieżania, więc wszyscy odliczają sekundy do startu armatek i lanc śnieżnych. Czarna Góra oraz Dolni Morava mają bardzo wydajne, nowoczesne systemy, które optymalnie wykorzystują pogodę do pracy. Od nocy z wtorku na środę należy się spodziewać znacznego przyrostu pokrywy śnieżnej i w zależności od efektów ruszy na dniach część wyciągów. Czekamy!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »