28.06.2016

30 i 31 lipca 2016 Międzygórze stanie się biegową stolicą regionu. Na starcie najstarszego biegu górskiego w Polsce (!) staną zawodnicy biorący udział w zmaganiach Mistrzostw Polski, eliminacjach Mistrzostw Świata Seniorów i Juniorów oraz Igrzysk Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Jednak ze względu na otwartą formułę biegu wystartować może każdy sportowiec-amator chcący sprawdzić się na tej wyjątkowo malowniczej, ale i wymagającej trasie. Start do biegów oraz meta dla dzieci i młodzieży znajduje się w centrum Międzygórza w okolicy placu rekreacyjnego obok DW Gigant na ul. Sanatoryjnej. Meta głównych dystansów znajduje się na szczycie Śnieżnika na wysokości 1425 m n.p.m.

Zapraszamy na najważniejszą imprezę sportową w kalendarzu Międzygórza!

Szczegółowe informacje, regulamin, mapy i profile tras: http://bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=2467&akcja=artykul

opis obiektu

ZDJĘCIA
Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »