28.06.2016

30 i 31 lipca 2016 Międzygórze stanie się biegową stolicą regionu. Na starcie najstarszego biegu górskiego w Polsce (!) staną zawodnicy biorący udział w zmaganiach Mistrzostw Polski, eliminacjach Mistrzostw Świata Seniorów i Juniorów oraz Igrzysk Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Jednak ze względu na otwartą formułę biegu wystartować może każdy sportowiec-amator chcący sprawdzić się na tej wyjątkowo malowniczej, ale i wymagającej trasie. Start do biegów oraz meta dla dzieci i młodzieży znajduje się w centrum Międzygórza w okolicy placu rekreacyjnego obok DW Gigant na ul. Sanatoryjnej. Meta głównych dystansów znajduje się na szczycie Śnieżnika na wysokości 1425 m n.p.m.

Zapraszamy na najważniejszą imprezę sportową w kalendarzu Międzygórza!

Szczegółowe informacje, regulamin, mapy i profile tras: http://bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=2467&akcja=artykul

opis obiektu

ZDJĘCIA
Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »