28.06.2016

30 i 31 lipca 2016 Międzygórze stanie się biegową stolicą regionu. Na starcie najstarszego biegu górskiego w Polsce (!) staną zawodnicy biorący udział w zmaganiach Mistrzostw Polski, eliminacjach Mistrzostw Świata Seniorów i Juniorów oraz Igrzysk Dzieci i Młodzieży w biegach górskich. Jednak ze względu na otwartą formułę biegu wystartować może każdy sportowiec-amator chcący sprawdzić się na tej wyjątkowo malowniczej, ale i wymagającej trasie. Start do biegów oraz meta dla dzieci i młodzieży znajduje się w centrum Międzygórza w okolicy placu rekreacyjnego obok DW Gigant na ul. Sanatoryjnej. Meta głównych dystansów znajduje się na szczycie Śnieżnika na wysokości 1425 m n.p.m.

Zapraszamy na najważniejszą imprezę sportową w kalendarzu Międzygórza!

Szczegółowe informacje, regulamin, mapy i profile tras: http://bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=2467&akcja=artykul

opis obiektu

ZDJĘCIA
Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki Górski Bieg Śnieżnicki
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »