02.03.2016

Wreszcie stało się i zima pojawiła się taka jaka powinna być - spadło 20 cm śniegu, jest biało, pięknie, ruszyły kolejne trasy, warunki bardzo dobre.

Czarna Góra dostała solidną porcję opadów śniegu i 20 cm poprawiło warunki do bardzo dobrych, a pokrywa śnieżna waha się teraz między 40 a 60 cm. Ruch jest już niewielki, bo sezon wysoki za nami. Ma to swoje plusy, bo teraz karnet 7 godzin w weekend za 60 zł, a w tygodniu tylko 40 zł. Kto jeszcze nie skorzystał to teraz jest odpowiedni czas, niska cena a warunki najlepsze tej zimy.

Dolni Morava nie miała tyle szczęścia co Czarna góra i śniegu naturalnego, pomimo tego że jest to bardzo blisko, spadło nawet o połowę mniej. Nie wpływa to znacząco na sytuację, bo i tak czynne są wszystkie trasy, a nowoczesny system naśnieżania dba o idealne warunki.

Działa Kamienica i Lądek, które na nowo uruchomiły wyciągi i zapewniają bardzo dobre warunki przy cenach sezonu niskiego.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »