02.03.2016

Wreszcie stało się i zima pojawiła się taka jaka powinna być - spadło 20 cm śniegu, jest biało, pięknie, ruszyły kolejne trasy, warunki bardzo dobre.

Czarna Góra dostała solidną porcję opadów śniegu i 20 cm poprawiło warunki do bardzo dobrych, a pokrywa śnieżna waha się teraz między 40 a 60 cm. Ruch jest już niewielki, bo sezon wysoki za nami. Ma to swoje plusy, bo teraz karnet 7 godzin w weekend za 60 zł, a w tygodniu tylko 40 zł. Kto jeszcze nie skorzystał to teraz jest odpowiedni czas, niska cena a warunki najlepsze tej zimy.

Dolni Morava nie miała tyle szczęścia co Czarna góra i śniegu naturalnego, pomimo tego że jest to bardzo blisko, spadło nawet o połowę mniej. Nie wpływa to znacząco na sytuację, bo i tak czynne są wszystkie trasy, a nowoczesny system naśnieżania dba o idealne warunki.

Działa Kamienica i Lądek, które na nowo uruchomiły wyciągi i zapewniają bardzo dobre warunki przy cenach sezonu niskiego.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »