13.07.2016

Ośrodek Dolni Morava po czeskiej stronie Masywu Śnieżnika to centrum nie tylko zimowego, ale także letniego wypoczynku. Oferta skierowana jest dla osób poszukujących aktywności, atrakcji, widoków. Największą ciekawostką w tej chwili jest Ścieżka w chmurach na szczycie Slamnika, która notuje rekordy popularności zarówno wśród czeskich jak i polskich turystów. Na górę można dostać się wyciągiem krzesełkowym Snieznik, gdzie czas wjazdu to około 6 minut lub pieszo, specjalnie wytyczoną trasą około 1,5 godziny na podejście i 1 godzina na zejście. Przy górnej stacji wyciągu znajduje się schronisko Slamenka, gdzie można spróbować specjałów czeskiej kuchni. To miejsce to także doskonały punkt startu wielu tras rowerowych i wycieczek pieszych. W Dolni Morava znajduje się rozbudowany park linowy z różnymi przeszkodami i trasami dla początkujących, ale także dla zaawansowanych. Ciekawą propozycją dla najmłodszych jest Vodni i Lesni Park, które są specjalnym terenem, gdzie dzieci odkrywają naturę, możliwości wykorzystania wody, jej właściwości - młyny, przepusty, tamy, mosty. Dzieci mają tu do dyspozycji chatki na drzewach, zjeżdżalnie i wiele innych możliwości zabaw.

W resorcie skorzystać można również z całorocznej zjeżdżalni grawitacyjnej o długości 1250 m, do tego jeszcze ścianka wspinaczkowa, specjalna huśtawka dwuosobowa Big Swing o wysokości 13 metrów, tyrolka i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzin :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava Wakacyjny dzień w Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »