30.12.2015

Udało się, całodobowy mróz pozwala na intensywne naśnieżanie stoków i ruszają wyciągi.

Na wieczór sylwestrowy 31.12 uruchomiona zostanie kolej linowa KLF Efka, a przy niej trasa zjazdowa H. Nocna jazda od 20:00 do 1:00 za 60 zł, a przy stoku impreza z DJ'em. Naśnieżają się równocześnie trasa C (1200 m) przy KLH Żmija oraz stok I przy wyciągu Biba. W Nowy Rok pewnie uruchomione zostaną kolejne wyciągi jeśli tylko powstanie odpowiednia pokrywa śnieżna. Sypie się mocno, mróz trzyma, oby tak dalej.

Dolni Morava również śnieży wykorzystując swój nowy system TechnoAlpin i efekty są również bardzo dobre. Obecnie działa tylko szkółka narciarska kolo Slamenki przy górnej stacji kolei linowej. Od 01.12 rusza za to trasa B (1750 m), która obecnie jest intensywnie naśnieżana, a dzięki optymalnym warunkom pogodowym system działa przy maksymalnej efektywności. Jeśli wszystko pójdzie z planem ruszy też tego dnia kolej u Slona oraz Slamnik.

Stacja Narciarska Kamienica śnieży trasę przy kolei linowej Bolek i w Nowy Rok powinna ruszyć trasa od strony Bolesławowa.

Pozostałe stacje jak Lądek i Spalona także rozpoczęły naśnieżanie, ale nie są znane jeszcze terminy otwarcia.

Zapraszamy na Sylwestra na nartach! Udało się…

opis obiektu

ZDJĘCIA
Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy!
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »