30.12.2015

Udało się, całodobowy mróz pozwala na intensywne naśnieżanie stoków i ruszają wyciągi.

Na wieczór sylwestrowy 31.12 uruchomiona zostanie kolej linowa KLF Efka, a przy niej trasa zjazdowa H. Nocna jazda od 20:00 do 1:00 za 60 zł, a przy stoku impreza z DJ'em. Naśnieżają się równocześnie trasa C (1200 m) przy KLH Żmija oraz stok I przy wyciągu Biba. W Nowy Rok pewnie uruchomione zostaną kolejne wyciągi jeśli tylko powstanie odpowiednia pokrywa śnieżna. Sypie się mocno, mróz trzyma, oby tak dalej.

Dolni Morava również śnieży wykorzystując swój nowy system TechnoAlpin i efekty są również bardzo dobre. Obecnie działa tylko szkółka narciarska kolo Slamenki przy górnej stacji kolei linowej. Od 01.12 rusza za to trasa B (1750 m), która obecnie jest intensywnie naśnieżana, a dzięki optymalnym warunkom pogodowym system działa przy maksymalnej efektywności. Jeśli wszystko pójdzie z planem ruszy też tego dnia kolej u Slona oraz Slamnik.

Stacja Narciarska Kamienica śnieży trasę przy kolei linowej Bolek i w Nowy Rok powinna ruszyć trasa od strony Bolesławowa.

Pozostałe stacje jak Lądek i Spalona także rozpoczęły naśnieżanie, ale nie są znane jeszcze terminy otwarcia.

Zapraszamy na Sylwestra na nartach! Udało się…

opis obiektu

ZDJĘCIA
Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy! Ruszamy!
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »