23.12.2015

Zbliża się szczególny okres świąteczny, który aby miał swój pełny klimat powinien być śnieżny i mroźny. W tym roku tak nie będzie, za oknem ciepło, słonecznie, wiosennie.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że prezentem będzie piękna zima 2016, doskonałe warunki narciarskie, cudowne krajobrazy, a to wszystko rozpocznie się jeszcze przed Nowym Rokiem!

Portal czarnagora.com.pl

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »