23.12.2015

Zbliża się szczególny okres świąteczny, który aby miał swój pełny klimat powinien być śnieżny i mroźny. W tym roku tak nie będzie, za oknem ciepło, słonecznie, wiosennie.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że prezentem będzie piękna zima 2016, doskonałe warunki narciarskie, cudowne krajobrazy, a to wszystko rozpocznie się jeszcze przed Nowym Rokiem!

Portal czarnagora.com.pl

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »