23.12.2015

Zbliża się szczególny okres świąteczny, który aby miał swój pełny klimat powinien być śnieżny i mroźny. W tym roku tak nie będzie, za oknem ciepło, słonecznie, wiosennie.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że prezentem będzie piękna zima 2016, doskonałe warunki narciarskie, cudowne krajobrazy, a to wszystko rozpocznie się jeszcze przed Nowym Rokiem!

Portal czarnagora.com.pl

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian Sytuacja bez zmian
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »