08.06.2015

Rozpoczynamy sezon letni w Masywie Śnieżnika, pogoda wreszcie się ustabilizowała, zrobiło się przyjemnie ciepło, czasem oczywiście zdarza się niewielki deszcz. W górach jednak, takie warunki pogodowe uznajemy za idealne, nie potrzebujemy upałów i dni tylko słonecznych, aby wakacje były udane.

Masyw Śnieżnika to „góry możliwości” letniego wypoczynku… Każdy z nas lubi spędzać czas wolny i odpoczywać na swój sposób, więc zapraszamy do nas. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić region na weekend lub na dłuższy pobyt, na aktywny wypoczynek lub spokojne leniuchowanie, ze swoimi pociechami, tylko we dwoje lub w grupie przyjaciół - na wszystkie te okoliczności znajdziecie ofertę. Zapraszamy do działów, gdzie uzyskacie niezbędne informacje o polecanych noclegach, okolicznych atrakcjach, a także możliwym aktywnym wypoczynku.

Z nowości letnich na Czarnej Górze należy wymienić zjeżdżalnię grawitacyjną marki Wiegand. Szczegóły »

opis obiektu
ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »