08.06.2015

Rozpoczynamy sezon letni w Masywie Śnieżnika, pogoda wreszcie się ustabilizowała, zrobiło się przyjemnie ciepło, czasem oczywiście zdarza się niewielki deszcz. W górach jednak, takie warunki pogodowe uznajemy za idealne, nie potrzebujemy upałów i dni tylko słonecznych, aby wakacje były udane.

Masyw Śnieżnika to „góry możliwości” letniego wypoczynku… Każdy z nas lubi spędzać czas wolny i odpoczywać na swój sposób, więc zapraszamy do nas. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić region na weekend lub na dłuższy pobyt, na aktywny wypoczynek lub spokojne leniuchowanie, ze swoimi pociechami, tylko we dwoje lub w grupie przyjaciół - na wszystkie te okoliczności znajdziecie ofertę. Zapraszamy do działów, gdzie uzyskacie niezbędne informacje o polecanych noclegach, okolicznych atrakcjach, a także możliwym aktywnym wypoczynku.

Z nowości letnich na Czarnej Górze należy wymienić zjeżdżalnię grawitacyjną marki Wiegand. Szczegóły »

opis obiektu
ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »