08.06.2015

Rozpoczynamy sezon letni w Masywie Śnieżnika, pogoda wreszcie się ustabilizowała, zrobiło się przyjemnie ciepło, czasem oczywiście zdarza się niewielki deszcz. W górach jednak, takie warunki pogodowe uznajemy za idealne, nie potrzebujemy upałów i dni tylko słonecznych, aby wakacje były udane.

Masyw Śnieżnika to „góry możliwości” letniego wypoczynku… Każdy z nas lubi spędzać czas wolny i odpoczywać na swój sposób, więc zapraszamy do nas. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić region na weekend lub na dłuższy pobyt, na aktywny wypoczynek lub spokojne leniuchowanie, ze swoimi pociechami, tylko we dwoje lub w grupie przyjaciół - na wszystkie te okoliczności znajdziecie ofertę. Zapraszamy do działów, gdzie uzyskacie niezbędne informacje o polecanych noclegach, okolicznych atrakcjach, a także możliwym aktywnym wypoczynku.

Z nowości letnich na Czarnej Górze należy wymienić zjeżdżalnię grawitacyjną marki Wiegand. Szczegóły »

opis obiektu
ZDJĘCIA
Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Zjeżdżalnia grawitacyjna - Czarna Góra Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika Sezon letni w Masywie Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »