9.12.2016

Zaczynamy sezon zimowy w Masywie Śnieżnika. Wcześniejsze opady naturalnego śniegu oraz późniejsze mrozy, które pozwoliły intensywnie naśnieżać stoki narciarskie umożliwiają otwarcie ośrodków narciarskich. Od soboty ruszają:

 

Czarna Góra
gdzie czynne będą:

Trasy: CFIS, G, H, I, Bartusiowa Polana, Jędrusiowa Polana
Koleje i wyciągi: Żmija, Efka, Baba, Jaga, Biba, Jędruś

Dolni Morava
gdzie czynne będą w weekend:

Trasy: Slamnik, Becko, Kamila, u Slona oraz oba łączniki.
Czynne wszystkie wyciągi i koleje.

Od poniedziałku do piątku natomiast kolej Śnieżnik z czynną trasą Becko oraz orczyk Kamila z dolną częścią trasy Acko

Stacja Lądek

Czynna kolej krzesełkowa oraz bezpłatny Baby Lift dla dzieci

Trasy narciarstwa biegowego

Od strony Czarnej Góry, Bielic i Kamienicy były ratrakowane 6.12. i panują na nich dobre i bardzo dobre warunki. Podobna sytuacja w Dolni MOrava, gdzie spod Slamnika rozchodzą się ratrakowane szlaki biegowe

 

Na weekend lekkie ocieplenie jest zapowiadane, ale później ponownie zima w pełnej okazałości i oby tak do końca marca :) Zapraszamy w nasze góry!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »