9.12.2016

Zaczynamy sezon zimowy w Masywie Śnieżnika. Wcześniejsze opady naturalnego śniegu oraz późniejsze mrozy, które pozwoliły intensywnie naśnieżać stoki narciarskie umożliwiają otwarcie ośrodków narciarskich. Od soboty ruszają:

 

Czarna Góra
gdzie czynne będą:

Trasy: CFIS, G, H, I, Bartusiowa Polana, Jędrusiowa Polana
Koleje i wyciągi: Żmija, Efka, Baba, Jaga, Biba, Jędruś

Dolni Morava
gdzie czynne będą w weekend:

Trasy: Slamnik, Becko, Kamila, u Slona oraz oba łączniki.
Czynne wszystkie wyciągi i koleje.

Od poniedziałku do piątku natomiast kolej Śnieżnik z czynną trasą Becko oraz orczyk Kamila z dolną częścią trasy Acko

Stacja Lądek

Czynna kolej krzesełkowa oraz bezpłatny Baby Lift dla dzieci

Trasy narciarstwa biegowego

Od strony Czarnej Góry, Bielic i Kamienicy były ratrakowane 6.12. i panują na nich dobre i bardzo dobre warunki. Podobna sytuacja w Dolni MOrava, gdzie spod Slamnika rozchodzą się ratrakowane szlaki biegowe

 

Na weekend lekkie ocieplenie jest zapowiadane, ale później ponownie zima w pełnej okazałości i oby tak do końca marca :) Zapraszamy w nasze góry!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »