9.12.2016

Zaczynamy sezon zimowy w Masywie Śnieżnika. Wcześniejsze opady naturalnego śniegu oraz późniejsze mrozy, które pozwoliły intensywnie naśnieżać stoki narciarskie umożliwiają otwarcie ośrodków narciarskich. Od soboty ruszają:

 

Czarna Góra
gdzie czynne będą:

Trasy: CFIS, G, H, I, Bartusiowa Polana, Jędrusiowa Polana
Koleje i wyciągi: Żmija, Efka, Baba, Jaga, Biba, Jędruś

Dolni Morava
gdzie czynne będą w weekend:

Trasy: Slamnik, Becko, Kamila, u Slona oraz oba łączniki.
Czynne wszystkie wyciągi i koleje.

Od poniedziałku do piątku natomiast kolej Śnieżnik z czynną trasą Becko oraz orczyk Kamila z dolną częścią trasy Acko

Stacja Lądek

Czynna kolej krzesełkowa oraz bezpłatny Baby Lift dla dzieci

Trasy narciarstwa biegowego

Od strony Czarnej Góry, Bielic i Kamienicy były ratrakowane 6.12. i panują na nich dobre i bardzo dobre warunki. Podobna sytuacja w Dolni MOrava, gdzie spod Slamnika rozchodzą się ratrakowane szlaki biegowe

 

Na weekend lekkie ocieplenie jest zapowiadane, ale później ponownie zima w pełnej okazałości i oby tak do końca marca :) Zapraszamy w nasze góry!

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »