26.08.2016

W Siennej praca wre, bo w nadchodzącym sezonie zimowy czeka nas sporo zmian. Trwają prace przygotowawcze pod montaż nowej 6-ścio osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę, fundamenty pod podpory gotowe, teraz hangar na krzesełka przy dolnej stacji, górna stacja, a potem już montaże z helikoptera, zaplatanie liny, zakładanie krzesełek i START! Oby zbiegło się to czasowo z początkiem doskonałej, śnieżnej zimy na którą wszyscy czekamy :)

Tak jak zapowiadaliśmy ruszyły też prace na nartostradzie A, aby ją wyprofilować, dośnieżyć i uruchomić w pełnej okazałości po raz pierwszy w blisko 20 letniej historii ośrodka. Obecnie ciężki sprzęt pracuje na górnym odcinku nartostrady A, czyli najtrudniejszej trasie ośrodka.

Do tego trwają prace przy basenach z wodą do naśnieżania, na nowo organizowany jest parking główny, który pomieści więcej aut, profilowane są też trasy przy kolei KLF. Praca WRE i to widać.

Przy tych wymarzonych przez wielu narciarzy modernizacjach ośrodek Czarna Góra będzie miał ogromne szanse na zdobycie tytułu najlepszej polskiej stacji narciarskiej, czego oczywiście życzymy. Przy zaplanowanych kolejnych pracach na trasach E i F oraz nowej kolei linowej zamiast wyciągu H2 tytuł będzie nieunikniony :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

INFORMACJA

Informujemy, że nasza partnerska stacja po czeskiej stronie Masywu Śnieżnika Dolni Morava poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk - turyści z Polski stali się znaczącą procentowo grupą, więc aby ułatwić kontakt i sprawną obsługę powstała oferta. Osoby zainteresowane powinny kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Cieszy nas fakt, że rozwija się współpraca transgraniczna w regionie .

opis obiektu

ZDJĘCIA
Oferta pracy Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »