26.08.2016

W Siennej praca wre, bo w nadchodzącym sezonie zimowy czeka nas sporo zmian. Trwają prace przygotowawcze pod montaż nowej 6-ścio osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę, fundamenty pod podpory gotowe, teraz hangar na krzesełka przy dolnej stacji, górna stacja, a potem już montaże z helikoptera, zaplatanie liny, zakładanie krzesełek i START! Oby zbiegło się to czasowo z początkiem doskonałej, śnieżnej zimy na którą wszyscy czekamy :)

Tak jak zapowiadaliśmy ruszyły też prace na nartostradzie A, aby ją wyprofilować, dośnieżyć i uruchomić w pełnej okazałości po raz pierwszy w blisko 20 letniej historii ośrodka. Obecnie ciężki sprzęt pracuje na górnym odcinku nartostrady A, czyli najtrudniejszej trasie ośrodka.

Do tego trwają prace przy basenach z wodą do naśnieżania, na nowo organizowany jest parking główny, który pomieści więcej aut, profilowane są też trasy przy kolei KLF. Praca WRE i to widać.

Przy tych wymarzonych przez wielu narciarzy modernizacjach ośrodek Czarna Góra będzie miał ogromne szanse na zdobycie tytułu najlepszej polskiej stacji narciarskiej, czego oczywiście życzymy. Przy zaplanowanych kolejnych pracach na trasach E i F oraz nowej kolei linowej zamiast wyciągu H2 tytuł będzie nieunikniony :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Przygotowania do sezonu - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

INFORMACJA

Informujemy, że nasza partnerska stacja po czeskiej stronie Masywu Śnieżnika Dolni Morava poszukuje aktualnie pracowników na wiele stanowisk - turyści z Polski stali się znaczącą procentowo grupą, więc aby ułatwić kontakt i sprawną obsługę powstała oferta. Osoby zainteresowane powinny kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Cieszy nas fakt, że rozwija się współpraca transgraniczna w regionie .

opis obiektu

ZDJĘCIA
Oferta pracy Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »