17.03.2016

Aktualizacja 18.03.2016: Wszystkie trasy i wyciągi czynne!

Warunki są doskonałe! Najlepsze tego skromnego sezonu, ruch turystyczny niewielki, a ceny mocno obniżone - czego chcieć więcej?

Na Czarnej Górze gruba warstwa mieszanki sztucznego i naturalnego śniegu powoduje, że warunki są bardzo dobre, a do tego ten typ pokrywy będzie bardzo wolno topniał w przyszłości. Święta Wielkanocne na nartach w Polsce to już większa tradycja niż zimowe Święta Bożego Narodzenia. Zdjęcia z ostatnich dni na Czarnej Górze poniżej. Weekend zapowiada się doskonale!

Dolni Morava oczywiście także działa, czynne wszystkie nartostrady i wyciągi, trasy biegówkowe także. Śniegu naturalnego trochę mniej niż w Siennej, ale za to sztucznego więcej nasypano. Tam nadal trwa wysoki sezon i ceny są odpowiednio wyższe, ale wyjazdu na pewno nikt nie będzie żałował :) Alpy w Masywie Śnieżnika :)

Stacja Lądek zakończyła już sezon zimowy 15/16.

Stacja Kamienica ma czynną kolej linową Bolek i oczywiście posezonowe ceny.

Biegówki w Masywie Śnieżnika także funkcjonują, ratrakowane są szlaki z Bielic, przez Kamienicę, Czarną Górę do Schroniska na Śnieżniku. Do tego jeszcze skuter utrzymuje szlak wokół Międzygórza (centrum - Polana na Żmijowcu - Schronisko - Jawor - centrum).

Zapraszamy na I Wiosenny Piknik Biegówkowy do Spalonej, gdzie odbędą biegi dla dzieci oraz bieg główny. Warunki idealne, szczegóły tutaj.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »