17.03.2016

Aktualizacja 18.03.2016: Wszystkie trasy i wyciągi czynne!

Warunki są doskonałe! Najlepsze tego skromnego sezonu, ruch turystyczny niewielki, a ceny mocno obniżone - czego chcieć więcej?

Na Czarnej Górze gruba warstwa mieszanki sztucznego i naturalnego śniegu powoduje, że warunki są bardzo dobre, a do tego ten typ pokrywy będzie bardzo wolno topniał w przyszłości. Święta Wielkanocne na nartach w Polsce to już większa tradycja niż zimowe Święta Bożego Narodzenia. Zdjęcia z ostatnich dni na Czarnej Górze poniżej. Weekend zapowiada się doskonale!

Dolni Morava oczywiście także działa, czynne wszystkie nartostrady i wyciągi, trasy biegówkowe także. Śniegu naturalnego trochę mniej niż w Siennej, ale za to sztucznego więcej nasypano. Tam nadal trwa wysoki sezon i ceny są odpowiednio wyższe, ale wyjazdu na pewno nikt nie będzie żałował :) Alpy w Masywie Śnieżnika :)

Stacja Lądek zakończyła już sezon zimowy 15/16.

Stacja Kamienica ma czynną kolej linową Bolek i oczywiście posezonowe ceny.

Biegówki w Masywie Śnieżnika także funkcjonują, ratrakowane są szlaki z Bielic, przez Kamienicę, Czarną Górę do Schroniska na Śnieżniku. Do tego jeszcze skuter utrzymuje szlak wokół Międzygórza (centrum - Polana na Żmijowcu - Schronisko - Jawor - centrum).

Zapraszamy na I Wiosenny Piknik Biegówkowy do Spalonej, gdzie odbędą biegi dla dzieci oraz bieg główny. Warunki idealne, szczegóły tutaj.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem Czarna Góra - Przed weekendem
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »