26.02.2016

Zima nadrabia zaległości! Czasami pada śnieg naturalny, ale ciągle chcielibyśmy go więcej… Ważna natomiast jest temperatura, która pozwala na sprawne naśnieżanie tras zjazdowych i znaczącą poprawę panujących warunków. Jeszcze kilka dni temu było bardzo ciężko, ale na nadchodzący weekend zapowiada się na ekstra #szusowanko.

Czarna Góra sypie pełną mocą i warunki robią się bardzo dobre.

Stacja Lądek rusza z koleją linową od soboty, udało się solidnie dośnieżyć trasę. Karnet tylko 45 zł za 7 godzin, do tego bezpłatny Baby Lift do nauki.

Stacja Kamienica naśnieżyła trasę od strony Bolesławowa przy kolei Bolek. Sypie się dalej z armatek i od soboty jeździmy.

Mniejsze stacje narciarskie niestety jeszcze stoją.

Ratrak na trasy biegowe w Masywie Śnieżnika nie wyjedzie, natomiast jutro czynne i ratrakowane najprawdopodobniej będą trasy biegowe w pobliskiej Spalonej - www.spalona.com.pl.

Zapraszamy na zimowy weekend!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Lądek Zdrój - Piękny weekend - źródło: webcamera.pl Kamienica - Piękny weekend - źródło: snkamienica.pl
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »