26.02.2016

Zima nadrabia zaległości! Czasami pada śnieg naturalny, ale ciągle chcielibyśmy go więcej… Ważna natomiast jest temperatura, która pozwala na sprawne naśnieżanie tras zjazdowych i znaczącą poprawę panujących warunków. Jeszcze kilka dni temu było bardzo ciężko, ale na nadchodzący weekend zapowiada się na ekstra #szusowanko.

Czarna Góra sypie pełną mocą i warunki robią się bardzo dobre.

Stacja Lądek rusza z koleją linową od soboty, udało się solidnie dośnieżyć trasę. Karnet tylko 45 zł za 7 godzin, do tego bezpłatny Baby Lift do nauki.

Stacja Kamienica naśnieżyła trasę od strony Bolesławowa przy kolei Bolek. Sypie się dalej z armatek i od soboty jeździmy.

Mniejsze stacje narciarskie niestety jeszcze stoją.

Ratrak na trasy biegowe w Masywie Śnieżnika nie wyjedzie, natomiast jutro czynne i ratrakowane najprawdopodobniej będą trasy biegowe w pobliskiej Spalonej - www.spalona.com.pl.

Zapraszamy na zimowy weekend!

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Czarna Góra - Piękny weekend Lądek Zdrój - Piękny weekend - źródło: webcamera.pl Kamienica - Piękny weekend - źródło: snkamienica.pl
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »