30.10.2015

Na szlakach górskich piękna jesień. Powoli zaczynamy jednak myśleć o nadchodzącym sezonie zimowym. Liczymy oczywiście na piękną białą aurę już od Mikołajek! Gdyby jednak natura nie dopisała się do tego scenariusza, to na szczęście w ośrodkach narciarskich mamy coraz sprawniejszy i wydajniejszy system sztucznego naśnieżania, co pozwala w dużym stopniu uniezależnić się od opadów naturalnych. Oczywiście „prawdziwy” śnieg jest najlepszy na nartostradach, ale także niezbędny poza nimi dla narciarzy biegowych i tourowych. Czekamy na zimę i wszystkie z nią związane atrakcje regionu – będzie oczywiście sporo nowości, o których w naszym raporcie „Zima 2016”.

Zmieniamy dla Państwa naszą stronę, by była jeszcze bardziej przyjazna, przejrzysta, by zawierała jeszcze więcej rzetelnych wiadomości lokalnych, aktualną bogatą bazę noclegów, pomagała dotrzeć do licznych atrakcji i ułatwiała planowanie wypoczynku. Już wkrótce widzimy się w nowej odsłonie, a na otwarcie raport „Zima 2016”.

opis obiektu
ZDJĘCIA
Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »