30.10.2015

Na szlakach górskich piękna jesień. Powoli zaczynamy jednak myśleć o nadchodzącym sezonie zimowym. Liczymy oczywiście na piękną białą aurę już od Mikołajek! Gdyby jednak natura nie dopisała się do tego scenariusza, to na szczęście w ośrodkach narciarskich mamy coraz sprawniejszy i wydajniejszy system sztucznego naśnieżania, co pozwala w dużym stopniu uniezależnić się od opadów naturalnych. Oczywiście „prawdziwy” śnieg jest najlepszy na nartostradach, ale także niezbędny poza nimi dla narciarzy biegowych i tourowych. Czekamy na zimę i wszystkie z nią związane atrakcje regionu – będzie oczywiście sporo nowości, o których w naszym raporcie „Zima 2016”.

Zmieniamy dla Państwa naszą stronę, by była jeszcze bardziej przyjazna, przejrzysta, by zawierała jeszcze więcej rzetelnych wiadomości lokalnych, aktualną bogatą bazę noclegów, pomagała dotrzeć do licznych atrakcji i ułatwiała planowanie wypoczynku. Już wkrótce widzimy się w nowej odsłonie, a na otwarcie raport „Zima 2016”.

opis obiektu
ZDJĘCIA
Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień Piękna jesień
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »