08.12.2015

Zimy ciągle nie ma, wszyscy patrzymy z niecierpliwością na prognozy i czekamy... Zapowiadany wczesny start sezonu niestety nie doszedł do skutku w żadnym ośrodku w okolicy i nawet sztuczny śnieg ze stoku ciągle znika. Od przyszłego weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i trochę opadów naturalnego śniegu, czyli bliżej normalności.

Kontynuując nasz opis nowości w Masywie Śnieżnika na sezon 2016 przenosimy się do sąsiadów do Dolni Morava. Od kilku lat realizowany jest tutaj ambitny plan budowy najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Czechach. Relax & Sport Resort Dolni Morava w tym roku zdobył zasłużenie nagrodę w kategorii „NAJNOWSZE TRENDY” Czeskiej Organizacji Turystycznej.

Jak widać atrakcji przybywa, a nas to cieszy bo dzięki temu zyskuje cały region Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »