08.12.2015

Zimy ciągle nie ma, wszyscy patrzymy z niecierpliwością na prognozy i czekamy... Zapowiadany wczesny start sezonu niestety nie doszedł do skutku w żadnym ośrodku w okolicy i nawet sztuczny śnieg ze stoku ciągle znika. Od przyszłego weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i trochę opadów naturalnego śniegu, czyli bliżej normalności.

Kontynuując nasz opis nowości w Masywie Śnieżnika na sezon 2016 przenosimy się do sąsiadów do Dolni Morava. Od kilku lat realizowany jest tutaj ambitny plan budowy najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Czechach. Relax & Sport Resort Dolni Morava w tym roku zdobył zasłużenie nagrodę w kategorii „NAJNOWSZE TRENDY” Czeskiej Organizacji Turystycznej.

Jak widać atrakcji przybywa, a nas to cieszy bo dzięki temu zyskuje cały region Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava Nowości 2016 – Dolni Morava
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »