22.06.2017

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze i Masywie Śnieżnika mogą być bardzo udane zarówno pod względem okolicznych atrakcji, możliwości aktywnego wypoczynku, ale także rekreacyjnych wycieczek i spacerów po gęstej sieci szlaków pieszych. Kolor zielony króluje, w którą stronę by nie popatrzyć tło stanowią jego niezliczone odcienie - relaksuje, koi zmysły, przy nim po prostu cudownie się wypoczywa!

Zachęcamy do wypoczynku w naszym regionie, tutaj wiele się dzieje, przybywa nowych atrakcji, jednak górskie szlaki pozostają dzikie i niezatłoczone, a kontakt z naturą jest bardzo bliski. Rozbudowaną bazę noclegową Siennej, Międzygórza, Stronia Śląskiego i innych miejscowości znaleźć można na naszym portalu i z pewnością każdy trafi na wymarzone wakacje w Masywie Śnieżnika.

Zapraszamy :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »