30.01.2016

W dniach 11-14.02.2016r. odbędzie się IX POLSKO – SŁOWACKO – CZESKI ZIMOWY ZLOT TURYSTÓW. Rajdy narciarskie odbywają się, co dwa lata na przemian po stronie czeskiej, słowackiej i polskiej. Turyści zimowi poznają pasma górskie w każdym z trzech krajów. Trasy rajdu są tak dobrane, aby każda osoba mogła poruszać się na miarę swoich możliwości, niezależnie od umiejętności narciarskich i sprawności fizycznej. Tym razem miłośnicy tej aktywnej zimowej formy ruchu spotkają się w Polsce, a ich bazą będzie malownicza Stacja Klimatyczna Międzygórze. Entuzjaści turystyki narciarskiej, skitouringu przemierzą najbardziej atrakcyjne zakątki Masywu Śnieżnika. Wydarzenia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W imprezie mogą wziąć udział zarówno skitourowcy, narciarze biegowi oraz turyści piesi. Oprócz wędrówek górskich na uczestników czeka wiele atrakcji towarzyszących: integracyjne imprezy kulturalne i rozrywkowe, a także bal oraz gry, zabawy i konkursy :)

Jest to niewątpliwie ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu w górskim międzynarodowym towarzystwie!!!

Głównym organizatorem zlotu jest Komisja Turystyki Narciarskiej Zarządu Głównego PTTK w Krakowie. Do współorganizatorów należy również Oddział PTTK im. dra Mieczysława Orłowicza w Międzygórzu oraz Gmina Bystrzyca Kłodzka.

Serdecznie zapraszamy do Stacji Klimatycznej Międzygórze.

Szczegółowe informacje i program zlotu:
http://www.pttkmiedzygorze.ta.pl/?id=36

opis obiektu

ZDJĘCIA
IX Zimowy Międzynarodowy Zlot Turystów - Międzygórze 11-14 luty 2016
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »