02.03.2017

Ferie dobiegły końca, z pewnością po trudnych ostatnich sezonach obecny możemy uznać za prawdziwie zimowy. Śniegu nie zabrakło, warunki dopisały, narciarze również :) Z końcem wysokiego sezonu, czyli od poniedziałku 06.03 obniżają się ceny karnetów (cennik), ostatnia nocna jazda wysokiego sezonu będzie w sobotę 04.03 do 22:30. Śniegu nie brakuje i sezon potrwa jeszcze długo. Warto korzystać, bo marzec to nadal zima, słoneczko, błękitne niebo i okulary z filtrem…

Brak niestety warunków na narty biegowe, ratraki już dawno nie wyjeżdżały na szlaki, ponieważ niestety naturalny śnieg nie jest tak odporny na deszcz i temperatury jak jego sztucznie wytworzony odpowiednik zalegający na nartostradach. Zobaczymy czy zima jeszcze nas zaskoczy i marzec uraczy nas świeżym puchem - trzymamy kciuki, korzystamy z tego co jest, bo jest wiele :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »