02.03.2017

Ferie dobiegły końca, z pewnością po trudnych ostatnich sezonach obecny możemy uznać za prawdziwie zimowy. Śniegu nie zabrakło, warunki dopisały, narciarze również :) Z końcem wysokiego sezonu, czyli od poniedziałku 06.03 obniżają się ceny karnetów (cennik), ostatnia nocna jazda wysokiego sezonu będzie w sobotę 04.03 do 22:30. Śniegu nie brakuje i sezon potrwa jeszcze długo. Warto korzystać, bo marzec to nadal zima, słoneczko, błękitne niebo i okulary z filtrem…

Brak niestety warunków na narty biegowe, ratraki już dawno nie wyjeżdżały na szlaki, ponieważ niestety naturalny śnieg nie jest tak odporny na deszcz i temperatury jak jego sztucznie wytworzony odpowiednik zalegający na nartostradach. Zobaczymy czy zima jeszcze nas zaskoczy i marzec uraczy nas świeżym puchem - trzymamy kciuki, korzystamy z tego co jest, bo jest wiele :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »