02.03.2017

Ferie dobiegły końca, z pewnością po trudnych ostatnich sezonach obecny możemy uznać za prawdziwie zimowy. Śniegu nie zabrakło, warunki dopisały, narciarze również :) Z końcem wysokiego sezonu, czyli od poniedziałku 06.03 obniżają się ceny karnetów (cennik), ostatnia nocna jazda wysokiego sezonu będzie w sobotę 04.03 do 22:30. Śniegu nie brakuje i sezon potrwa jeszcze długo. Warto korzystać, bo marzec to nadal zima, słoneczko, błękitne niebo i okulary z filtrem…

Brak niestety warunków na narty biegowe, ratraki już dawno nie wyjeżdżały na szlaki, ponieważ niestety naturalny śnieg nie jest tak odporny na deszcz i temperatury jak jego sztucznie wytworzony odpowiednik zalegający na nartostradach. Zobaczymy czy zima jeszcze nas zaskoczy i marzec uraczy nas świeżym puchem - trzymamy kciuki, korzystamy z tego co jest, bo jest wiele :)

opis obiektu

ZDJĘCIA
Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Marcowe narciarstwo - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »