15.08.2016

Czarna Góra i Masyw Śnieżnika to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski nie tylko w okresie zimowym. Malownicze góry, wiele atrakcji w regionie, a także bogata baza noclegowa przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Obecnie trwa najwyższy sezon i z tego względu miejsca noclegowe są w większości wyprzedane, jednak zawsze gdzieś może jeszcze czekać pokój dla Was… Warto wybrać się w nasze strony, by w ciszy i spokoju zdobywać szczyty Masywu Śnieżnika, by aktywnie sprawdzić się w górskich biegach lub poznać wyjątkowe szlaki rowerowe regionu. Wszystko czeka tutaj, a brakuje tylko Was :)

W samej Siennej Apartamenty Czarna Góra zachęcają turystów dodatkowymi atrakcjami jak baseny dla dzieci, parki rozrywki, dmuchańce, zjeżdżalnia grawitacyjna i inne. Park rowerowy ze zróżnicowanymi trasami ze szczytu Czarnej Góry to także wyzwanie dla aktywnych. Dodatkowo trwają zaawansowane prace przy budowie **** hotelu, powstają fundamenty i instalacja pod montaż nowoczesnej 6-osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę - koniec sierpnia to ostatnia szansa by dotrzeć „zabytkową” Babcią na szczyt! Stamtąd już tylko parę kroków do wieży widokowej na wysokości 1225 m.n.p.m. skąd rozciąga się wspaniała panorama całego masywu oraz dalszych pasm górskich. Górna stacja kolei to również świetne miejsce startowe do wycieczki na Śnieżnik malowniczym i bardzo przyjaznym szlakiem po Żmijowcu.

Możliwości jest wiele… każdy odkryje tutaj własny sposób na udany wypoczynek.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »