15.08.2016

Czarna Góra i Masyw Śnieżnika to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski nie tylko w okresie zimowym. Malownicze góry, wiele atrakcji w regionie, a także bogata baza noclegowa przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Obecnie trwa najwyższy sezon i z tego względu miejsca noclegowe są w większości wyprzedane, jednak zawsze gdzieś może jeszcze czekać pokój dla Was… Warto wybrać się w nasze strony, by w ciszy i spokoju zdobywać szczyty Masywu Śnieżnika, by aktywnie sprawdzić się w górskich biegach lub poznać wyjątkowe szlaki rowerowe regionu. Wszystko czeka tutaj, a brakuje tylko Was :)

W samej Siennej Apartamenty Czarna Góra zachęcają turystów dodatkowymi atrakcjami jak baseny dla dzieci, parki rozrywki, dmuchańce, zjeżdżalnia grawitacyjna i inne. Park rowerowy ze zróżnicowanymi trasami ze szczytu Czarnej Góry to także wyzwanie dla aktywnych. Dodatkowo trwają zaawansowane prace przy budowie **** hotelu, powstają fundamenty i instalacja pod montaż nowoczesnej 6-osobowej kolei linowej Leitner na Czarną Górę - koniec sierpnia to ostatnia szansa by dotrzeć „zabytkową” Babcią na szczyt! Stamtąd już tylko parę kroków do wieży widokowej na wysokości 1225 m.n.p.m. skąd rozciąga się wspaniała panorama całego masywu oraz dalszych pasm górskich. Górna stacja kolei to również świetne miejsce startowe do wycieczki na Śnieżnik malowniczym i bardzo przyjaznym szlakiem po Żmijowcu.

Możliwości jest wiele… każdy odkryje tutaj własny sposób na udany wypoczynek.

opis obiektu

ZDJĘCIA
Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika Sezon letni - Czarna Góra i Masyw Śnieżnika
zdjęcia obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »