24.03.2017

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900 - 1200 m n.p.m oraz rozbudowane systemy naśnieżania posiadają jeszcze grubą warstwę wcześniej wytworzonego sztucznego śniegu. Odwilż z drobnymi przerwami trwa już blisko miesiąc powodując jednak sukcesywne uszczuplanie pokrywy śnieżnej na trasach. W związku z pogarszającymi się warunkami oraz faktem, że większość z nas już żyje wiosną ośrodki kończą sezon 16/17. Stacje narciarskie Kamienica i Lądek Zdrój ze względu na odwilż zakończyły pracę znacznie wcześniej, bo na początku marca.

Zima była dobra, trwała nieprzerwanie od grudnia do końca lutego zapewniając wszystkim odwiedzającym doskonałe warunki na stokach narciarskich i na szlakach narciarstwa biegowego. Ferie dla wszystkich województw były śnieżne, słoneczne, optymalne…

Dziękujemy za sezon zimowy, zapraszamy na kolejne, a teraz pora na WIOSNĘ!

opis obiektu

FILM
film

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »