24.03.2017

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900 - 1200 m n.p.m oraz rozbudowane systemy naśnieżania posiadają jeszcze grubą warstwę wcześniej wytworzonego sztucznego śniegu. Odwilż z drobnymi przerwami trwa już blisko miesiąc powodując jednak sukcesywne uszczuplanie pokrywy śnieżnej na trasach. W związku z pogarszającymi się warunkami oraz faktem, że większość z nas już żyje wiosną ośrodki kończą sezon 16/17. Stacje narciarskie Kamienica i Lądek Zdrój ze względu na odwilż zakończyły pracę znacznie wcześniej, bo na początku marca.

Zima była dobra, trwała nieprzerwanie od grudnia do końca lutego zapewniając wszystkim odwiedzającym doskonałe warunki na stokach narciarskich i na szlakach narciarstwa biegowego. Ferie dla wszystkich województw były śnieżne, słoneczne, optymalne…

Dziękujemy za sezon zimowy, zapraszamy na kolejne, a teraz pora na WIOSNĘ!

opis obiektu

FILM
film

LUBISZ TO?

polub to

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »

28 kwietnia 2017

Kwiecień plecień

Kwiecień plecień

Zima ewidentnie się z nami droczy - sypie śniegiem i sprawia, że w wyższych partiach gór pokrywa śnieżna utrzymuje się na poziomie od kilkunastu do kilkudziesięciu cm!!! Jako, że… więcej »

15 lutego 2017

Piękna pogoda, moc atrakcji

Piękna pogoda, moc atrakcji

Od kilku dni w Masywie Śnieżnika panuje piękna pogoda, zima prezentuje swoje najlepsze oblicze - błękitne niebo, coraz mocniejsze słoneczko, a do tego temperatury… więcej »

24 marca 2016

Koniec sezonu

Koniec sezonu

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900-1200 m n.p.my… więcej »