24.03.2017

To już będzie ostatni zimowy weekend w ośrodkach narciarskich regionu Masywu Śnieżnika. Czarna Góra Resort oraz Dolni Morava Resort poprzez położenie na poziomie 900 - 1200 m n.p.m oraz rozbudowane systemy naśnieżania posiadają jeszcze grubą warstwę wcześniej wytworzonego sztucznego śniegu. Odwilż z drobnymi przerwami trwa już blisko miesiąc powodując jednak sukcesywne uszczuplanie pokrywy śnieżnej na trasach. W związku z pogarszającymi się warunkami oraz faktem, że większość z nas już żyje wiosną ośrodki kończą sezon 16/17. Stacje narciarskie Kamienica i Lądek Zdrój ze względu na odwilż zakończyły pracę znacznie wcześniej, bo na początku marca.

Zima była dobra, trwała nieprzerwanie od grudnia do końca lutego zapewniając wszystkim odwiedzającym doskonałe warunki na stokach narciarskich i na szlakach narciarstwa biegowego. Ferie dla wszystkich województw były śnieżne, słoneczne, optymalne…

Dziękujemy za sezon zimowy, zapraszamy na kolejne, a teraz pora na WIOSNĘ!

opis obiektu

FILM
film

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »