14.04.2015

Dzień 12.04.2015 był ostatnim dniem sezonu zimowego 14/15 i z pewnością należy uznać to za sukces. Dobre warunki panowały jeszcze na głównych trasach B, C, D, które poprzez wcześniejsze intensywne naśnieżanie miały rekordową pokrywę śniegu. 137 dni sezonu i zakończenie równocześnie z końcem sezonu w Alpach to doskonały wynik. Ostatni czas to także liczne promocje i rabaty, kiedy można było jeździć nawet za 1 zł lub za połowę ceny niskiego sezonu. Gratulujemy udanego sezonu, ośrodek z pewnością zasługuje na pochwały i pozytywną opinię za wspaniałą pracę przy naśnieżaniu i przygotowaniu tras.

Wszyscy czekamy teraz na rozwój i modernizację infrastruktury narciarskiej, liczymy na działania w tym temacie. Przesuwana w czasie wymiana KL na szczyt Czarnej Góry podobno jest potwierdzona, mówimy tu o 6 lub 8 osobowej kanapie… uff, będzie się działo. Do tego jeszcze coś narciarskiego na Białej Wodzie może w końcu się wydarzy. Powstaje także nowy budynek przy apartamentach, Aparthotel z basenem i bogatym zapleczem rekreacyjno-usługowym, który ma być ukoronowaniem inwestycji w bazę noclegową Czarnej Góry. Czekamy na rozwój sytuacji i informujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na wiosenne wycieczki do Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »