14.04.2015

Dzień 12.04.2015 był ostatnim dniem sezonu zimowego 14/15 i z pewnością należy uznać to za sukces. Dobre warunki panowały jeszcze na głównych trasach B, C, D, które poprzez wcześniejsze intensywne naśnieżanie miały rekordową pokrywę śniegu. 137 dni sezonu i zakończenie równocześnie z końcem sezonu w Alpach to doskonały wynik. Ostatni czas to także liczne promocje i rabaty, kiedy można było jeździć nawet za 1 zł lub za połowę ceny niskiego sezonu. Gratulujemy udanego sezonu, ośrodek z pewnością zasługuje na pochwały i pozytywną opinię za wspaniałą pracę przy naśnieżaniu i przygotowaniu tras.

Wszyscy czekamy teraz na rozwój i modernizację infrastruktury narciarskiej, liczymy na działania w tym temacie. Przesuwana w czasie wymiana KL na szczyt Czarnej Góry podobno jest potwierdzona, mówimy tu o 6 lub 8 osobowej kanapie… uff, będzie się działo. Do tego jeszcze coś narciarskiego na Białej Wodzie może w końcu się wydarzy. Powstaje także nowy budynek przy apartamentach, Aparthotel z basenem i bogatym zapleczem rekreacyjno-usługowym, który ma być ukoronowaniem inwestycji w bazę noclegową Czarnej Góry. Czekamy na rozwój sytuacji i informujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na wiosenne wycieczki do Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »