14.04.2015

Dzień 12.04.2015 był ostatnim dniem sezonu zimowego 14/15 i z pewnością należy uznać to za sukces. Dobre warunki panowały jeszcze na głównych trasach B, C, D, które poprzez wcześniejsze intensywne naśnieżanie miały rekordową pokrywę śniegu. 137 dni sezonu i zakończenie równocześnie z końcem sezonu w Alpach to doskonały wynik. Ostatni czas to także liczne promocje i rabaty, kiedy można było jeździć nawet za 1 zł lub za połowę ceny niskiego sezonu. Gratulujemy udanego sezonu, ośrodek z pewnością zasługuje na pochwały i pozytywną opinię za wspaniałą pracę przy naśnieżaniu i przygotowaniu tras.

Wszyscy czekamy teraz na rozwój i modernizację infrastruktury narciarskiej, liczymy na działania w tym temacie. Przesuwana w czasie wymiana KL na szczyt Czarnej Góry podobno jest potwierdzona, mówimy tu o 6 lub 8 osobowej kanapie… uff, będzie się działo. Do tego jeszcze coś narciarskiego na Białej Wodzie może w końcu się wydarzy. Powstaje także nowy budynek przy apartamentach, Aparthotel z basenem i bogatym zapleczem rekreacyjno-usługowym, który ma być ukoronowaniem inwestycji w bazę noclegową Czarnej Góry. Czekamy na rozwój sytuacji i informujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na wiosenne wycieczki do Masywu Śnieżnika.

opis obiektu

LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »