14.05.2016

Obecnie trwa sezon wiosenny, Masyw Śnieżnika przybrał kolor zielony w niezliczonej ilości odcieni. Szlaki piesze i rowerowe są oczywiście czynne i zdążyły już wyschnąć po śniegowych roztopach. Warunki w tej chwili są idealne, jest przyjemnie ciepło, ruch turystyczny niewielki, cisza, spokój, relaks. Można spokojnie wybrać się na udany weekend lub jeśli ktoś ma taką możliwość nawet tydzień :)

Ośrodek w Siennej zaprasza na turystyczne wjazdy koleją linową na Czarną Górę, skąd można dotrzeć w łatwy sposób na wieżę widokową na jej szczycie lub wybrać się na spacer do Schroniska pod Śnieżnikiem (6 km w jedną stronę). W Siennej na turystów czeka również najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna, która zapewnia spore emocje i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy

opis obiektu
LUBISZ TO?

polub to

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »

5 grudnia 2017

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu

Ośrodek Czarna Góra rozpoczyna sezon narciarski w dniu 6.12.2017, czyli w Mikołajki i z tej okazji będzie obowiązywała zniżka 50% na karnety. Promocja nie zostanie niestety przedłużona… więcej »

22 czerwca 2017

Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Wiosna była dosyć chłodna tego roku, momentami nawet można powiedzieć, że zimowa - śnieg padał w kwietniu, a nawet w maju. Pora jednak na lato i upragnione wakacje, które w Czarnej Górze… więcej »