14.05.2016

Obecnie trwa sezon wiosenny, Masyw Śnieżnika przybrał kolor zielony w niezliczonej ilości odcieni. Szlaki piesze i rowerowe są oczywiście czynne i zdążyły już wyschnąć po śniegowych roztopach. Warunki w tej chwili są idealne, jest przyjemnie ciepło, ruch turystyczny niewielki, cisza, spokój, relaks. Można spokojnie wybrać się na udany weekend lub jeśli ktoś ma taką możliwość nawet tydzień :)

Ośrodek w Siennej zaprasza na turystyczne wjazdy koleją linową na Czarną Górę, skąd można dotrzeć w łatwy sposób na wieżę widokową na jej szczycie lub wybrać się na spacer do Schroniska pod Śnieżnikiem (6 km w jedną stronę). W Siennej na turystów czeka również najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna, która zapewnia spore emocje i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy

opis obiektu
LUBISZ TO?

polub to

18 stycznia 2019

Start do nart

Start do nart

W dniach 18-20.01 Czarna Góra wraz z Radiem Zet i partnerami zaprasza na wspólną zabawę w ramach akcji „Start do Nart Polska”. Zabawa trwać będzie w godzinach 10:00 - 15:00… więcej »

3 grudnia 2018

Sezon 2019 rozpoczęty

Powrót zimy

W miniony weekend wystartował w Czarna Góra Resort sezon narciarski 2019. Nowoczesny system naśnieżania w połączeniu z minusowymi temperaturami to gwarancja… więcej »

11 września 2018

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Otwarcie Wodospadu Wilczki

Rezerwat Wodospad Wilczki to obecnie główna atrakcja Międzygórza, a jego piękno zostało wyeksponowane dzięki rewitalizacji wykonanej przez właściciela terenu - Nadleśnictwo… więcej »

10 września 2018

Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne, które wspomagają rowerzystę podczas jazdy. W naszym górskim terenie jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której dostępne… więcej »