14.05.2016

Obecnie trwa sezon wiosenny, Masyw Śnieżnika przybrał kolor zielony w niezliczonej ilości odcieni. Szlaki piesze i rowerowe są oczywiście czynne i zdążyły już wyschnąć po śniegowych roztopach. Warunki w tej chwili są idealne, jest przyjemnie ciepło, ruch turystyczny niewielki, cisza, spokój, relaks. Można spokojnie wybrać się na udany weekend lub jeśli ktoś ma taką możliwość nawet tydzień :)

Ośrodek w Siennej zaprasza na turystyczne wjazdy koleją linową na Czarną Górę, skąd można dotrzeć w łatwy sposób na wieżę widokową na jej szczycie lub wybrać się na spacer do Schroniska pod Śnieżnikiem (6 km w jedną stronę). W Siennej na turystów czeka również najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna, która zapewnia spore emocje i wspaniałą zabawę.

Zapraszamy

opis obiektu
LUBISZ TO?

polub to

29 marca 2018

Wielkanoc na nartach

Wielkanoc na nartach

Zbliżamy się do końca sezonu zimowego 2018, a Święta Wielkanocne będą idealnym jego zakończeniem. Warunki nadal są dobre i spokojnie można zaplanować świąteczne zjazdy na stokach… więcej »

16 marca 2018

Powrót zimy

Powrót zimy

Zapowiada się przedłużona zima i rekordowo długi sezon jeśli prognozy się sprawdzą. Warunki w Czarnej Górze ze względu na odwilż w mijającym tygodniu delikatnie się pogorszyły jednak… więcej »

15 stycznia 2018

Ferie w Masywie Śnieżnika

Ferie w Masywie Śnieżnika

Rozpoczęły się ferie zimowe i jak widać pogoda dopisuje. W regionie zjawiło się już sporo turystów, działają wyciągi narciarskie, czynne są trasy narciarstwa biegowego, istnieje wiele… więcej »

23 grudnia 2017

Świąteczny czas

Świąteczny czas

Ruszamy z pełnym sezonem, zima trwa, śniegu sporo, oby tak dalej. Prognozy z odwilżą stały się dla naszych gór bardziej optymistyczne i najprawdopodobniej ten epizod będzie jednodniowy… więcej »