Apartamenty pod Śnieżnikiem - Bolesławów

Apartamenty pod Śnieżnikiem

Bolesławów
adres Bolesławów 11L, 57-550 Stronie Śląskie
telefon 74 814 29 10, 603 206 084, 602 247 402
email apartamenty@geotrade.pl
www www.apartamentysnieznik.pl

TYP OBIEKTU

Samodzielne całoroczne apartamenty do wynajęcia

typ obiektu

OPIS OBIEKTU

Jeżeli jesteście Państwo amatorami białego szaleństwa, wybierzcie się na narty w górach Masywu Śnieżnika. Proponujemy Państwu tanie noclegi w naszych komfortowych apartamentach położonych w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Bolesławów, w rejonie narciarskim Kamienica – Czarna Góra, gmina Stronie Śląskie. Tu w miłej rodzinnej atmosferze spędzicie ferie zimowe ze swoimi pociechami. Aktywnie spędzone ferie w górach pozwolą Wam i Waszym dzieciom zakumulować energię na resztę roku szkolnego. Nasze apartamenty w formie zabudowy szeregowej pozwalają na zachowanie azylu przebywających w nich gości bez względu na to czy odwiedzają nas z dziećmi, swoimi pupilami, grupą znajomych czy też cenią sobie spokojny wypoczynek. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego ośrodka Jeśli cenicie Państwo piękno górskiej przyrody, szukacie spokoju i wypoczynku, pięknych krajobrazów, świeżego powietrza, specyficznego mikroklimatu – zapraszamy do Bolesławowa – malowniczej wioski na południowym zachodzie Polski w sercu Kotliny Kłodzkiej , położonej w rejonie narciarskim Kamienica – Czarna Góra.

Bolesławów to urokliwa wieś, otoczona lasem z dala od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, konnej, wspinaczkowej, uzdrowiskowej oraz sportów zimowych.

opis obiektu

ATRAKCJE
atrakcje

ILOŚĆ MIEJSC NOCLEGOWYCH

Łącznie miejsc noclegowych: 98

Posiadamy 8 apartamentów jednopoziomowych, czteroosobowych oraz 11 apartamentów dwupoziomowych, sześcioosobowych (w tym 4 z możliwością dostawki).

ilość miejsc

CENNIK

Aktualny cennik Apartamentów znajdziesz pod adresem: www.apartamentysnieznik.pl/cennik

cennik

MIEJSCA PARKINGOWE DLA GOŚCI

Parking bezpłatny przy obiekcie, monitorowany.
Cały obiekt jest monitorowany.

parking

ZDJĘCIA
zdjęcia obiektu

POLEĆ OBIEKT

poleć obiekt